ShowBizz

Pas divorcit, Adele në një romancë me reperin?
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:12 - 01/10/19 |
mapo.al

Këngëtarja e njohur Adele po përflitet së fundmi për një romancë me reperin Skepta. Zërat janë përforcuar për shkak se artistët janë parë shpesh herë në shoqërinë e njëri-tjetrit.


Adele u fotografua madje dy javë më parë në Londër, teksa festonte 37-vjetorin e reperit. “Kanë një lidhje të veçantë dhe shumë kimi”-është shprehur një burim pranë tyre, për mediat e huaja.


Risjellim në vëmendje se Adele u divorcua nga i shoqi dhe babai i të birit 6-vjeçar, Simon Konecki,  në prill të këtij viti.


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas