Arkiva 2

Pas Fierit, Basha takim me qytetarët në Mallakastër: Era e ndryshimit po fryn


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:31 - 30/03/21 |
mapo.al

Kryetari i PD, Lulzim Basha pas Fierit ka shkuar në Mallakastër, në vijim të takimeve elektorale, ku ka prezantuar kandidatët për deputetë.


Teksa është pritur nga qindra qytetarë, Basha tha se era e ndryshimit po fryn dhe dielli i fitores po shndrin.


Sipas tij, një e nesërme më e mirë për të gjithë po vjen.Sot si kudo tjetër nëpër Shqipëri, era e ndryshimit po fryn, dielli i fitores po shndrin, një ditë e re për shpresën dhe besimin e çdo familjeje shqiptare. Një e nesërme më e mirë për të gjithë, një Shqipëri më e drejtë që vlerëson njerëzit e punës dhe nuk i shkel me këmbë, që pasuritë mahnitëse të Mallakastrës, Ballshit, Fierit dhe gjithë Shqipërisë ua kthen zotërve të vërtetë që jeni ju banorët e këtij vendit. Faleminderit për entuziazmin, besimin tek fitorja. Le ta vazhdojë së bashku udhëtimin tonë drejt 25 prillit, ditës që na bashkon”, deklaroi Basha.

Lexo edhe :  Rrëmbimi i Kozakut, Policia e Tiranës: E gjetëm, po e çojmë në komisariatLEXO EDHE: Basha takim elektoral në Fier: Do punoj për të gjithë, edhe për socialistët

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas