Kryesore

Pas fitores ndaj serbit, Florian Marku do të ndeshet me rusin brenda në kafaz

               Publikuar në : 19:30 - 09/08/18 |
mapo.al

Florian Marku duket se nuk ka të ndalur. Kickboxer-shqiptar ka bërë me dije se do të zhvillojë sërish një përplasje brenda në kafaz me rusin Sergei Klyuev.


Në pallatin e sportit “Asllan Rusi” ai arriti të mposhtë serbin Sladjan Dragisiç dhe tashmë duket se radha i ka ardhur një rusi.Megjithatë edhe pse 19 vjeç Sergei Klyuev ka arritur të fitoj 6 ndeshje nga 7 të luajtura në MMA, ndërsa Marku ka fituar 6 ndeshje në po aq të zhvilluara.


 


Etiketa: , , ,

Pas