Aktualitet

Pas fjalimit në Tropojë, Basha vendos lule te busti i Azem Hajdarit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:42 - 18/04/21 |
mapo.al

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha këtë të dielë ka zhvilluar një takim elektoral në Tropojë, ku pritja ishte tejet entuziaste: me brohoritje e daulle nga simpatizantë dhe mbështetës.


Pas fjalimit të mbajtur përballë qytetarëve të Tropojës, Basha vendosi të nderojë heroin e demokracisë, Azem Hajdari, duke i vendosur lule tek busti i ngritur në shtatore të vendlindjes së tij.


Lideri i opozitës nuk reshti së përsërituri thirrjet për bashkim, dhe pjesëmarrje në votim më 25 Prill.

Basha mëshoi se koha e premtimeve të pambajtura të kryeministrit Edi Rama, ka mbaruar dhe ndryshimi do të shënjohet jo më larg se 7 ditë nga sot.LEXO EDHE:“Në Tropojën e Berishës dhe Azem Hajdarit” – Basha pritet me brohoritje

1


Etiketa: , ,

Pas