Aktualitet

Pas humbjes me Kukësin, Teuta shkarkon trajnerin Bledi Shkëmbi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:07 - 14/12/19 |
mapo.al

Para pak minutash Partizani shkarkoi trajnerin Franco Lerda. Shkak mendohet të jenë bërë dy humbjet e njëpasnjëshme, e fundit dje ndaj Tiranës.


Ndërkohë, edhe Teuta ka shkarkuar trajnerin Bledi Shkëmbi, për shkak të humbjes 3-0 ndaj Kukësit.


Postimi i plotëZyrtare: Bledi Shkëmbi nuk do të jetë më trajner i Teutës.Klubi i futbollit Teuta njofton se ka shkëputur marrëveshjen me tranjerin Bledi Shkëmbi.Falenderojmë tranjerin në fjalë për kontributin e dhënë gjatë kohës që ishte pjesë e jona. Ne i urojmë Shkëmbit suksese në jetë dhe në karrierë. ©KF Teuta1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas