ShowBiz

Pas komentit diskriminues të Ermalit, Olti Curri: Foli suedezi…


               Publikuar në : 13:49 - 15/04/19 |
mapo.al

Komenti i Ermal Fejzullahut në një foto të publikuar nga menaxheri i këngëtarëve Faton Shoshi, ku ky i fundit shihet duke darkuar me këshilltarin dhe ndihmësin personal të presidentit të Gambias, bëri mjaft bujë në media. Së fundmi, ka ardhur edhe një reagim nga ana e opinionistit Olti Curri, ku nuk mungon sarkazma përkundrejt këngëtarit kosovar.


“Ç’a po më shohin sytë. Ermal Fejzullahu, djali bjond i suedezit bardhosh dhe sykaltër Sabri Fejzullahu, bën batutë për ngjyrën e errët të lëkurës së dikujt. Tani ka mbetur të komentoj unë të shëndoshët ‘O bol’”– ka shkruar Olti Curri.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas