Aktualitet

Pas koncertit në Prishtinë, Miley Cyrus shtrohet në psikiatri


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:51 - 08/08/19 |
mapo.al

Pas koncertit në Prishtinë, raportohet se Miley Cyrus është shtruar në një klinikë psikiatrike.


E gjitha është bërë për të përmirësuar gjendjen psikologjike të këngëtares dhe për t’i shpëtuar martesën. Sipas burimeve, familjarët e kanë bindur që të marrë një trajtim. Kohët e fundit, Miley dhe aktori Liam Hemsworth kanë patur shumë probleme në çift.


“Ata kanë patur shumë probleme dhe Miley ka qenë nën presionin e familjes për sjelljen. Por për shkak të personaliteti, këngëtarja nuk dëgjon askënd. Edhe familjarët janë të shqetësuar dhe nuk e kuptojnë përse ajo sillet në këtë mënyrë. Ata i thanë që të përballet me “djallin”, duhet të marrë trajtim para se të jetë shumë vonë”, tha një burim pranë saj.

1


Etiketa: , , , ,

Pas