ShowBizz

Pas lindjes Klea Huta u rikthehet shumë shpejt formave perfekte trupore

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:00 - 21/07/20 |
mapo.al

Klea Huta dhe Elgit Doda janë bërë prindër vetëm disa javë më parë. Ndërkohë që Krid po bën rreth 2 muajsh, duket se Klea pak nga pak mund t’i rikthehet punës.


Bukuroshja e ekranit ka ndarë një foto në Instastory, ku paralajmëron se diçka e re po vjen rrugës, që me siguri lidhet me ndonjë projekt.


Gjithashtu ato që bien në sy janë format trupore të Kleas. Ajo ka veshur një bluzë ‘crop’ që ia nxjerr barkun në pah dhe as nuk duket fare që sapo ka sjellë në jetë një fëmijë.


Nuk e dimë si ia ka dalë, por Klea bën mirë ta ndajë sekretin e formave perfekte trupore edhe me nënat e tjera.Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas