fbpx

ShowBizz

Pas lirimit nga qelia, Stresi paralajmëron fansat në ‘Instagram’

               Publikuar në : 16:35 - 17/06/19 |
mapo.al

Këngëtari Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi, ka paralajmëruar fansat në “Instagram” se pas daljes nga qelia do të rikthehet më fuqishëm se kurrë në tregun muzikor. “Këtu e lashë, më mirë mos ta dini vazhdimin. Shihemi së shpejti!”- ka shkruar Stresi krahas publikimit të këngës së fundit të tij “Të du mom”, me të cilën konkurroi vitin e kaluar në festivalin “Kënga Magjike”.


E teksa shumë kolegë dhe fansa janë shprehur të lumtur për këtë rikthim, më e lumtura nga të gjithë shfaqet partnerja e tij, Keisi, e cila vijon të postojë foto nga momentet që po kalojnë së bashku.Stresi doli nga qelia e paraburgimit ditën e premte, pasi u lirua me kusht nga gjykata. Ai qëndroi i mbyllur në qeli për tetë muaj, nën akuzën e përfshirjes në një grup kriminal, armëmbajtjes pa leje dhe shitjes dhe prodhimit të lëndëve narkotike.


https://iconstyle.al/wp-content/uploads/2019/06/54700046_351567062226896_737909917513415813_n.mp4?_=1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas