Aktualitet

Pas luhatjes një ditë më parë, temperaturat pësojnë sërish rritje/ Parashikimi i Motit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:30 - 02/08/20 |
mapo.al

Pas një dite të shtunë me mot me vranësira dhe reshje shiu, situata paraqitet ndryshe ditën e diel.


Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, ditën e sotme do të mbizotërojë moti i kthjellët me vranësira kalimtare.


Era, do të fryjë nga veriperëndimi e lehtë e mesatare.


Temperaturat do të pësojnë luhatjet si më poshtë.Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas