ShowBizz

Pas ndarjes dhe thashethemeve, Adele reagon në mënyrë epike


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:31 - 02/05/19 |
mapo.al

Këngëtarja e njohur Adele u raportua pak ditë më parë se i kishte dhënë fund martesës së saj 3-vjeçare me Simon Konecki, me të cilin ka edhe një djalë 6-vjeçare që quhet Anxhelo. Lajmi u konfirmua nga menaxheri i saj, duke sjellë si arsye për zbehjen e marrëdhënies angazhimet e shumta profesionale të këngëtares.

Pasi lajmi u shpërnda në të gjitha mediat e huaja, Adele u komentua se ishte parë duke u puthur me dikë në qytetin e New Yorkut. Dje, këngëtarja u ka treguar të gjithë botës se në të vërtetë nuk ndikohet aspak nga thashethemet. “Kur e kap veten të përfshirë në emocione të forta dhe më pas kujtohesh se kush je”– shkruhet në postimin e publikuar prej saj në rrjetin social “Instagram”, ku shihet në dy ekstremitetet e gjendjeve emocionale.


Lexo edhe :  Ditmir Bushati ftesë të rinjve: Në orën 20:00 shihemi në 'sheshin publik'
 


1Etiketa: , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas