Aktualitet

Pas ndarjes nga Andi, Jasmina gjen “ngushëllim” te një mashkull tjetër (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:10 - 10/06/21 |
mapo.al

Jasmina ishte një nga konkurrentet më të zhurmshme të “Përputhen”. Ajo gjatë emisionit ishte në një njohje me Andin dhe të gjithë daljet e tyre u shoqëruan me një ndarje të bujshme.


Andi me një deklaratë të fundit për “Priven” u shpreh se nuk ka ekzistuar kurrë një lidhje mes tyre dhe sipas tij nuk e shikon të arsyeshme që Jasmina t’i bëjë skena xhelozie.


Jasminën që shpesh e kemi parë si të dashuruar me Andin duket se tashmë ka gjetur ngushëllim tek një tjetër konkurrent dhe bëhet fjalë për Alessandro Mehmeti.

<
>
Jasmina me tjetrin1 Jasmina me tjetrin Jasmina me tjetrin2

Alessandro dhe Jasmina në rrjete sociale janë parë mjaft afër njëri-tjetrit dhe askush nuk po mendon se lindi një miqësi sa hap e mbyll sytë mes tyre.Konkurrentët shpesh jemi mësuar t’i shikojmë të bëjnë veprime për inat të njëri-tjetrit dhe mbase ky i Jasminës ishte një i tillë.85


Etiketa: , , ,

Pas