Aktualitet

Pas ndarjes nga Nora, Roberti fotografohet me të dashurën e re
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:27 - 11/09/19 |
mapo.al

Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë muajin e kaluar pas një marrëdhënie disa vjeçare. Lajmi u bë i ditur nga vetë këngëtari, përmes një postimi të gjatë në rrjetin social “Instagram”, që më pas e fshiu.


“Prive.al” ka publikuar së fundmi disa fotografi, ku Roberti duket në shoqërinë e një vajze, e cila, sipas të gjitha gjasave, është e dashura e tij e re.


Identiteti i vajzës ende nuk dihet, por dyshja duket se ka zgjedhur për të pushuar në  “Adam&Eve”, hotel tejet i preferuar në Turqi nga çiftet, ku nuk lejohen personat nën 18 vjeç.


Risjellim në vëmendje se  ndarja e Robertit dhe Norës është përfolur së tepërmi se ka ardhur si pasojë e tradhtisë së këngëtarit. Mos ndoshta vallë vajza e fotografuar është pikërisht ajo me të cilën Roberti ka tradhtuar Norën?


<
>
download download-1Etiketa: ,

Pas