ShowBizz

Pas ndarjes nga Vin Veli, Bora tregon sfidën e jetës…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:30 - 27/10/18 |
mapo.al

Ndonjëherë ngjarjet ndodhin aq papritur sa të duket e vështirë t’i besosh.Ata dukeshin një nga çiftet më të lumtura të botës rozë, por ja që gjithçkaje i erdhi pasi lajmi se Bora Zemani dhe Dj Vin Veli i dhanë fund raportit të tyre “mori dhenë”


Tashmë si një mami single, Bora Zemani ka sfiduar e radhës në jetën e saj.
Për vogëlushin e saj ajo duhet të jetë nënë dhe babë dhe teksa ka postuar një foto në Instagram shkruan: “E gjitha qëndron tek fakti i të qenit femërore dhe mashkullore në të njëjtin kohë.”.Bravo Bora! Femrat e forta gjithmonë bekohen me sukses.


Image

1


Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas