ShowBizz

Pas një pauze të gjatë, rikthehet ‘Sulltanesha Kosem’

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:18 - 22/04/18 |
mapo.al

Aktorja turke Beren Saat, e njohur për publikun shqiptar nëpërmjet rolit të ‘Kosem’ në serialin “Sulltanesha Kosem”, prej disa kohësh bëri një pauzë duke u larguar nga rrjetet sociale. Shkak për këtë u bënë ofendimet dhe fyerjet që disa prej fansave i kishin dërguar në adresën e saj.


Por pas kësaj pauze aktorja është rikthyer duke bërë dy postime në ‘Instagram’. Si fillim ajo ka publikuar një foto të dy maceve dhe më pas publikoi një foto me dy qen ku shfaqej mjaft e lumtur.

Etiketa: , , , , , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas