ShowBizz

Pas një viti, Çiljeta kthehet me baladë dashurie (VIDEO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:11 - 19/08/19 |
mapo.al

Ka kaluar pothuajse një vit nga projekti i fundit i Çiljeta Xhilagës. Kësaj radhe këngëtarja u rikthye me baladë dashurie.


Ajo së bashku me artistin Estto zgjodhën një këngë të lehtë për këtë sezon.


“A je mirë” titullohet kënga e re e artistëve, e cila u prit mjaft mirë nga publiku dhe kolegët.

Çiljeta ka publikuar në ‘Instagram’ disa prej reagimeve dhe pjesa më e madhe e përgëzojnë për këtë projekt.


Mbetet për t’u parë nëse do të jetë suksesi i rradhës për artistët.Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas