ShowBizz

Pas overdozës, Demi Lovato shet shtëpinë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:25 - 05/09/18 |
mapo.al

Demi Lovato ka nxjerrë në shitje shtëpinë e saj në Hollivud. TMZ thotë se banesa ka dalë në shitje për 9,5 milionë dollarë. Këngëtarja e bleu shtëpinë në shtator të vitit 2016 për 8,3 milionë dollarë.


Lovato kaloi në mbidozë me oksikodon gjatë një feste në shtëpinë e saj. Miqtë u përpoqën ta mbanin gjallë duke i dhënë Narcan dhe më pas kaloi 10 ditë në spital.


Që kur doli nga spitali, Demi nuk është kthyer më në shtëpi, por iu drejtua menjëherë qendrës së rehabilitimit. Shtëpia që ka dalë në shitje është 515 metra katrorë dhe ka 5 tualete.


<
>
1443855868lovato 1450340567lovato 1453284098lovato demi_lovato_1 demi6-1 Demi-Lovato lovato lovato111 sha3 sha6 shtepiaEtiketa: , , ,

Pas