ShowBizz

Pas prezantimit të modelit të ri të flokëve, rrjeti shpërthen në meme ndaj Ronaldos

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:05 - 28/05/20 |
mapo.al

Sulmuesi juventin, CR7, padyshim që është një prej futbollistëve më të mirë dhe një ndër personazhet me të njohura sa i takon rrjeteve sociale.


Fama që ai mbart ka bërë që çdo lëvizje e tij të kthehet në lajm.


 


 


Image

Portugezi Cristiano Ronaldo ka rikthyer modelin e flokëve që kishte në vitin 2003. Por në lidhje me ndryshimin në look të futbollistit rrjeti ka shpërthyer në meme duke e krahasuar me personazhe të ndryshme.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


Etiketa: ,

Pas