ShowBiz

Pas propozimit me martesë, i fejuari i Lopez shfaqet me sy të nxirë


               Publikuar në : 15:49 - 14/03/19 |
mapo.al

Alex Rodriguez u fotografua me sy të nxirë, teksa po kthehej në Miami me të fejuarën e tij Jennifer Lopez. Ish sportistit 43-vjeçar iu vu re mavijosja në syrin e majtë në terminal, pas kthimit nga udhëtimi romantik në Bahamas, ku i propozoi këngëtares me një unazë me vlerë më shumë se 1 milion dollarë.


Kjo e fundit duket se ka tërhequr më shumë vëmendjen sesa e nxira në fytyrë e Rodriguez, po të marrim parasysh fotografitë e publikuara dhe artikujt e shkruar. Sa i takon arsyes që i ka shkaktuar sportistit mavijosjen, ende nuk dihet.

<
>
alez-rodriguez alez-rodriguez1 alez-rodriguez2


Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas