Aktualitet

Pas protestave për Klodian Rashën në internet shpërthejnë ‘memet’ për Lleshajn dhe Ramën


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:27 - 16/12/20 |
mapo.al

Siç e dimë, çdo e keqe e ka një të mirë nga pas!


Në internet asgjë nuk kalon pa u bërë meme. Pas protestave masive, kanë shpërthyer gallata edhe më masive në rrjetet sociale.


Më poshtë disa nga më pikantet e internetit:<
>
Meme
mem1608114111 meme21608113972 meme11608113971 meme31608113972 meme91608113975 meme81608113975 meme71608113974 meme61608113973 meme51608113973 (1) meme161608113980 meme151608113979 meme131608113977 meme111608113976 meme101608113976
1Etiketa: , , ,

Pas