Aktualitet

Pas protestës, Basha dhe Kryemadhi takim në selinë e PD

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 23:04 - 08/07/19 |
mapo.al

Pas mbylljes së protestës së opozitës, lideri demokrat Lulzim Basha dhe kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi janë takuar në selinë blu. Mësohet se pjesë e diskutimit është aksioni që opozita do të ndërmarrë në ditët në vijim.


Sot opozita protestoi për më shumë se 2 orë paqësisht dhe pa incidente përpara Kryeministrisë dhe ndërtesës së Parlamentit.

Etiketa: , , ,

Pas