ShowBizz

Pas realizimit të videoklipit ‘Fall from the sky’, Arilena ka disa fjalë për të thënë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:51 - 12/05/20 |
mapo.al

Kënga me të cilën Arilena Ara po përfaqëson Shqipërinë në Eurovision, tashmë është e kompletuar. Këngëtarja ka publikuar ditën e djeshme (11 maj) videoklipin e këngës ‘Fall from the sky‘.


See the source image


Me një postim në Instagram, Arilena falënderoi të gjithë ata që e kanë ndihmuar për ketë këngë.


 


Dua të them një falënderim masiv për të gjithë ekipin tim për bërjen e kësaj pjese të bukur.  Pa mundin dhe përkushtimin tuaj të vështirë, netët e vona dhe mëngjeset e hershme nuk do të ishte e mundur. Kishim shumë argëtim sooooo në grup! Unë e dua secilin prej jush’, ka shkruar Arilena.

See the source image

See the source image

See the source image


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas