Aktualitet

Pas Rrogozhinës, aksident në aksin Elbasan-Peqin, plagosen 3 persona (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:38 - 24/01/21 |
mapo.al

Pas atij të rrogozhinës ku u plagosën 6 persona, një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Elbasan-Peqin.


Saktësisht, aksidenti ka ndodhur në fshatin Paulesh, ku u plagosën 3 persona.


Në aksident janë përfshirë mjet tip ‘Range Rorver’ dhe një mjet tip ‘Benz’.Dyshohet se shkak i aksidentit është bërë shpejtësia tej normave të lejuara, dhe lagështira në rrugë.LEXO EDHE: 

Aksidenti në Rrogozhinë – 6 të plagosur, mes tyre një infermier

1


Etiketa: , ,

Pas