Aktualitet

Pas sherrit në “Digitalb”, Ilda Bejleri i hyn botës së biznesit/FOTO

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:59 - 28/09/19 |
mapo.al

Ilda Bejleri tashmë është sipërmarrëse. Mësohet se prezantuesja ka hapur një qendër estetike dhe masazhesh në Tiranë, biznesin e ëndërruar, për të cilin ka investuar milionat.Moderatorja e “Procesit Sportiv”, pas pushimeve luksoze ka inauguruar biznesin e madh, për ngritjen e të cilit kishte muaj që punonte intensivisht.


Një qendër masazhesh dhe hamami është biznesi i bukurisë, pamjet e të cilit Ilda i ka publikuar, duke na prezantuar kështu me jetën e saj të re si sipërmarrëse, ndërkohë që punën në televizion e bën thjesht për hobi.
 View this post on Instagram

 


@il_spa_hammam Beauty begins the moment you decide to be yourself ❤️

A post shared by ILDA BEJLERI (@ildabejleri) on

 

View this post on Instagram

 

Beauty comes from inside..inside the @il_spa_hammam 😊

A post shared by ILDA BEJLERI (@ildabejleri) on

Ilda shpesh është komentuar për jetën e luksit që bën dhe se ku i gjen gjithë ato para për udhëtime të shtrenjta. Ilda nuk ngurroi të shuante kuriozitetin e të gjithëve, duke thënë se vinte nga një familje e pasur dhe me gjendje nè Tiranë, ndaj dhe paratë nuk i kishin munguar asnjëherë.

1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas