ShowBizz

Pas shumë kohësh, Eno Popi publikon disa foto të së bijës

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:48 - 25/05/20 |
mapo.al

Eno Popi dhe partnerja e tij Atena u bënë prindër për herë të parë në majin e 2018-ës. Në jetë erdhi një vajzë, të cilën ata e quajtën Liv. Vogëlushja Liv dje bënte dy vjeçe dhe si rrallëherë Eno ka ndarë publikisht disa foto të së bijës.Liv është rritur shumë që nga hera e fundit që kemi parë një imazh të plotë të saj.Për herë të parë, Eno e publikoi imazhin e vogëlushes me rastin e 1-vjetorit të lindjes së saj. Ndërsa për 2-vjetor, moderatori ka vendosur t’u dhurojë ndjekësve edhe disa shkrepje të tjera të vogëlushes.

Duke marrë parasysh natyrën e rezervuar të Enos, mendojmë se do na duhet të presim shumë kohë për të parë foto të tjera të së voglës.


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas