Humor

Pas statujës së Ronaldos, kjo e Mo Salah po thyen rrjetin

               Publikuar në : 12:21 - 05/11/18 |
mapo.al

Pas statujës së Kristiano Ronaldos, e cila bëri xhiron e rrjetit dhe shkaktoi debat dhe të qeshura, ja ku vjen edhe skulptura e Mo Salah.


Egjiptiani është një nga personat më të adhuruar në vendin e tij.Punimi është prezantuar në një forum botëror për rininë.


Megjithatë shumë njerëz thonë se ai nuk ngjan si Mo Salah.

Disa madje thonë se ai ngjan me Marvin, hajdutin e filmit “I vetëm në shtëpi”


Etiketa: , ,

Pas