Aktualitet

Pas Tiranës, ish-kryeministri Berisha do të mbajë “foltoren” e radhës në Fier


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:55 - 19/09/21 |
mapo.al

Ish kryeministri Sali Berisha ka njoftuar takimin e radhës me anëtarët e Partisë Demokratike.


Pas takimit të zhvilluar në Tiranë, Berisha bën me dije se ditën e martë do të zhvillojë një takim me demokratët e Fierit, në orën 18:00.


Berisha thekson se takimet zhvillohen tashmë për një PD më të bashkuar, më të fortë dhe më të hapur.‘Foltorja e radhes e Z. Sali Berisha per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte dhe me te hapur do te zhvillohet te marten me date 21.09.2021 ne oren 18:00 ne qytetin e Fierit. Vendin se ku do te zhvillohet foltorja t’ua konfirmojme se shpejti. Urimet me te mira ne vijim!’- shkruan Berisha në rrjetet sociale.54

Lexo edhe :  Ora 18.00, ora e përplasjeve të mëdhaEtiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas