Aktualitet

Pas Vlorës, edhe pronarët e bizneseve në Lezhë në protestë për orën policore


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:07 - 19/07/21 |
mapo.al

Pas Vlorës, edhe pronarët e lokaleve në Lezhë kanë dalë në protestë kundër orës policore dhe ndalimit të muzikës në ambientet e bizneseve të tyre pas orës 22:00.


Ata janë mbledhur para bashkisë së Lezhës duke kërkuar ndryshimin e aktit normativ.


Në Vlorë rreth 90 biznese kanë mbyllur dyert sot për 24 orët e ardhshme si protestë për plotësimin e kushteve të tyre.LEXO EDHE:Protesta për orën policore, mbyllen një pjesë e bizneseve në Lungomare1


Etiketa: , , ,

Pas