ShowBizz

Pasi prezantoi të dashurën në publik, Rezart Veleshnja merr vendimin drastik


               Publikuar në : 21:31 - 16/10/18 |
mapo.al

Tre ditë më parë aktori Rezart Veleshnja na e prezantoi të dashurën nëpërmjet një fotoje në Instagram dhe bashkangjitur i kishte bërë asaj një dedikim.


“Ujku ujku ujku u be nami me portalet por ne fakt kjo eshte ajo qe un kam ndjekur kam studjuar edhe kam dashuruar tha sander mafishja! tani u bera vet mafishe pas ksaj! Të dua zemra ime”, shkruante Rezarti.

 

Mirëpo aktori vetëm tre ditë më vonë ka marrë vendimin drastik dhe e ka fshirë foton nga profili i tij Instagram, vendim të cilin nuk dihet pse e ka marrë.


Etiketa: , , ,

Pas