Aktualitet

Pasiguria- Mapo nesër: Larje hesapesh dhe vrasje, 48 orët e krimit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:10 - 12/05/21 |
mapo.al

Gazeta Mapo në numrin e nesërm ka në fokus ngjarjet nga kronika që tranditën opinionin publik në vendin tonë.


Bilanc kritik është shënuar dy ditët e fundit në vend.


Tre persona janë vrarë me armë zjarri, dy prej tyre në atentate mafioze.Ndërsa një person është plagosur rëndë.Krimi duket se ka dalë jashtë kontrollit.Larja e hesapeve nga bandat kriminale vijon të prodhojë viktima e panik në qytetet kryesore të vendit.

1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas