Aktualitet

Pemë dhe shtylla të thyera, kaos në bregdet nga stuhia (FOTO)





Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:30 - 11/07/19 |
ro ot

Moti i rënduar me shtrëngata shiu dhe erë të fortë dje ka shkaktuar ndërprerje të energjisë në disa qytete. Shumë shtylla tensioni e pemë kanë rëndë mbi automjete në Shkodër, Lezhë e Divjakë. Stuhisë së një dite me parë nuk i shpëtoi as jugu i vendit, në veçanti zonat e plazheve me çadrat e pushuesve. Siç shihet në pamjet më poshtë, çadrat kanë fluturuar, dhe shumë ambiente të tjera rreth plazhit janë shkatërruar.



 




Etiketa: , , ,

Pas