Aktualitet

Patos/ Përmbyset zetori , humb jetën shoferi 39-vjeçar (Foto)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:50 - 19/11/19 |
mapo.al

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Drenie, Patos. Një 39-vjeçar humbi jetën pasi iu përmbyt zetori që drejtonte. Viktima është identifikuar me inicialet B.T. Nuk dihen shkaqet e aksidentit, por grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.


Informacion paraprak


Sot rreth orës 11:05, në fshatin Drenie, Patos, mjeti tip “Zetor”, me drejtues shtetasin  B.T, 39 vjeç,  banues në Fier, është përmbysur dhe për pasojë ka ngelur i vdekur drejtuesi i mjetit…


<
>
5dd3db7597791zetori fier 5dd3db862edd0ambulanca fierEtiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas