Aktualitet

PD: Policia ndalon aktorët t’u japin ujë kolegëve të ngujuar tek TK

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:24 - 24/07/19 |
ro ot

Tensionet tek Teatri Kombëtar janë rikthyer. Aktorët janë përplasur me policinë e cila ka krijuar një kordon dhe nuk i lejon ata të futen në ambientet e Teatrit.


Partia Demoratike ka publikuar një video pak minuta më parë ku shihet qartë që policia as nuk i lejon disa nga aktorët që t’i japin ujë kolegëve të ngujuar brenda Tetatrit. Shiko videon më poshtë: 


Lexo edhe: 

Tensione te Teatri Kombëtar, artistët përplasen me policinë (VIDEO) 


Etiketa: , , , , , , ,

Pas