Aktualitet

PD publikon videon: Ja mashtrimet e Ramës për rimëkëmbejn nga pandemia
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:55 - 29/09/20 |
mapo.al

Partia Demokratike ka akuzuar kryeministrin Edi Rama, se po mashtron me planin e rimëkëmbjes ekonomike. Sipas ish-deputetes Jorida Tabaku, Rama po shpik një program vetëm për ta instrumentalizuar si gënjeshtrën e radhës.


Reagimi i Tabakut:


Kolona e gënjeshtrave dhe mashtrimeve vijon! E frikshme se si një kryeministër shpik një program dhe e pagëzon si “Plani Kombëtar i Rimëkëmbjes Ekonomike” vetëm për ta instrumentalizuar si gënjeshtrën e radhës.


Askush nuk pret më asgjë nga ky sharlatan i pacipë që nuk kursen askënd, në shërbim të oborrit të tij, mbjellë me gënjeshtra, premtime boshe dhe korrupsion.
Etiketa: , , , ,

Pas