Aktualitet

PD publikon videon: Kë duhet të besojmë, Edi Ramën e 9 apo 10 Marsit?

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:56 - 12/03/20 |
mapo.al

Partia Demokratike ka publikuar një video të kryeminsitrit Edi Rama, i cili bën dy deklarata të ndryshme brenda dy ditësh.


Në 9 mars Rama deklaron se nuk ka ardhur fundi i botës dhe se Shqipëria ka potencialin për ta përballuar koronavirusin, por në 10 mars pas shtimit të personave të prekur Rama thekson se gjendja është e rënduar.


Prandaj me të drejtë PD pyet se kush Ramë duhet besuar ai i 9 marsit apo ai i 10 marsit?
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas