Aktualitet

PD – Ramës: Papërgjegjshmëri është të mbash Shqipërinë në vendnumëro 8 vite


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:21 - 28/03/21 |
mapo.al

Partia Demokratike i kundërpërgjigjet akuzave të kryeministrit Edi Rama, se grumbullimet e demokratëve në fushatë elektorale janë papërgjegjshmëri në këtë periudhë pandemike.


Në faqen e saj zyrtare në “Facebook”, PD shkruan se papërgjegjshmëri është të mbash Shqipërinë në vendnumëro 8 vite, ta largosh atë nga Bashkimi Europian, dhe të mos u afrosh asnjë të ardhme shqiptarëve.


“Rrumpallë është fushata e Ramës, që nuk ka asnjë arritje për të shpalosur, ndaj flet gjithë ditën për kundërshtarët”, – vijon Partia Demokratike.

Reagimi i Partisë Demokratike:
LEXO EDHE:

Rama, vëzhgues i përpiktë i lëvizjeve të Bashës

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas