Aktualitet

Për 39-vjetor, Meghan Markle merr urimin e veçantë nga mbretëresha
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:57 - 04/08/20 |
mapo.al

Meghan Markle feston ditën e sotme ditëlindjen e 39-të dhe nuk kishte si të mungonte urimi i mbretëreshës.


Profili zyrtar i Royal Family në Instagram postoi mëngjesin e sotëm një fotografi të mbretëreshës, 94 vjeç dhe Meghan Markle në eventin e tyre të parë të përbashkët mbretëror, me mesazhin:


“I urojmë Dukeshës së Sussex Gëzuar Ditëlindjen”!


 Etiketa: , ,

Pas