ShowBiz

Për një vizitë tek shtëpia luksoze e Afërdita Dreshaj (Foto)


               Publikuar në : 16:20 - 14/03/19 |
mapo.al

Afërdita Dreshaj njoftoi para pak ditësh me anë të një postimi në “Insta Story” se ajo dhe bashkëshorti i saj, Jakub Kindl ishin bërë me një shtëpi të re. Kjo e fundit ndodhet në Michigan, ku çifti është njohur dhe ku Jakub jeton prej shumë vitesh si sportist.


Pamjet nga shtëpia e re e Afërditës janë publikuar së fundmi nga “Revista Who” dhe duhet pranuar që është e mobiluar me shumë shije. Shtëpia duket se ka shumë hapësirë dhe me aq sa mund të shihet nga dritaret, gjendet e rrethuar nga gjelbërimi. Por, sikurse thonë, një fotografi vlen më shumë se një mijë fjalë. Për të shuar kureshtjen, ju ftojmë të shihni fotot e mëposhtme.

<
>
-640-0-5c8a2a8a756e7 -640-0-5c8a2a8de07e2 -640-0-5c8a2a8ed0608 (1) -640-0-5c8a2a8ed0608 -640-0-5c8a2a8f58d87 -640-0-5c8a2a905f05e -640-0-5c8a2a9156415


Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas