Aktualitet

Për punësimin dhe jo vetëm – Kërpaçi bisedon me të rinjtë në “Instalive”


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:22 - 31/01/21 |
mapo.al

Ish-deputetja e LSI-së, Floida Kërpaçi shkruan se do të bisedojë live në “Instagram” me çdo të ri, për punësimin dhe të gjitha problematikat që ata kanë.


Kërpaçi thekson se do të bisedojë me të rinjtë për gjithçka që ata i mundon dhe për çështje që mund të bëhen më mirë në vend.


  • foto galeri

Postimi i ish-deputetes së LSI-së Floida Kërpaçi:

Je i ri që ke një pyetje, koment apo interesim rreth programit që LSI ka për rininë? Të pres të na bashkohesh sot në një komunikim #LIVE në #Instagram @floida_kerpaci.E gatshme të flasim për shumë gjëra, duke e nisur me alternativën e punësimit për të rinjtë dhe mundësitë që do të krijojë SHQIPËRIA SHTËPIA E TË RINJVE. #LSI #FloidaKërpaçi #Tirana #AlbaniaLexo edhe :  KAS pranon kërkesën e LSI, do hapen 24 kuti në Berat
1


Etiketa: , , , ,

Pas