Aktualitet

Për Rilindjen rëndësi ka vetem propaganda dhe vizatimet 3D
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:52 - 14/01/21 |
Ardit Çela

Për Rilindjen rëndësi ka vetem propaganda dhe vizatimet 3D.Shikoni pompozitetin e inaugurimeve fiktive të rilindasve në pushtet të Rrugës Skrapar – Përmet!


Shikoni edhe gjëndjen e rrugës sot, të shkatërruar, vetëm pak kohë më pas.
Për Rilindjen nuk është prioritet lidhja e Skraparit me Përmetin, përkundrazi kanë mbi 3 vjetë që e kanë bllokuar vazhdimin e rrugës kur kanë ngelur vetëm pak kilometra.Për Rilindjen nuk është prioritet as lidhja e Skraparit me Korçën, përndryshe asfaltimi i rrugës deri në Panarit do kishte mbaruar me kohë!


Qytetarët e dinë shumë mirë të vërtetën.

Për Rilindjen nuk ka prioritet tjetër, vetëm vjedhja e fondeve.

Në 25 Prill, referendum popullor për të shporrur mashtruesit dhe shpërdoruesit e Rilindjes.

Për Rilindjen rëndësi ka vetem propaganda dhe vizatimet 3D.
Shikoni pompozitetin e inaugurimeve fiktive të rilindasve në…

Posted by Ardit Çela on Thursday, January 14, 2021

 

1CLOSE
CLOSE
Pas