Aktualitet

Për t`u marrë shembull/ Big Bastën e zë gjumi në kinema, ja si reagon Vesa Luma


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:28 - 17/01/21 |
mapo.al

Nëse acaroheni me partnerin kur ai fle në divan teksa jeni duke parë një film bashkë, atëherë shikoni çfarë bën Big Basta, kur shkon në kinema me Vesën dhe djalin e tyre Liam dhe nuk do mërziteni më.


Mesa duket familja e ka parashikuar fundjavën për ta shijuar në praninë e njëri-tjetrit duke parë një film, por Vesa ka zbuluar se bashkëshorti i saj ka fjetur gjumë.


“Mezi e pritëm fundjavën për të shkuar në kinema… të flemë”, ka shkruar këngëtarja krahas videos ku duket qartë që vetëm Liam dhe ajo po e shijon atë që po shfaqet. Vesa e ka marrë me shumë sportivitet këtë situatë dhe nuk ka nguruar ta shpërndajë tek fansat.Ndodh edhe kështu, ndaj mos u qani me dremitjet e partnerit në divan apo krevat. Ah dhe mos harroni, merreni me të qeshur që të shmangni ndonjë sherr.
 View this post on Instagram

 

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma)

1


Etiketa: , ,

Pas