Politika

“Për vizat e kolumbianëve u kujdes Ditmir Bushati”


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:06 - 16/01/15 |
mapo.al

berishaaaaIsh- kryeministri Sali Berisha vazhdon akuzat pas arrestimit të një grupi të trafikantëve të drogës.


Sipas Berishës, kolumbianët erdhën me viza të siguruara nga ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati.


“Burime te sigurta njoftojne se “Che Guevara-t” e droges se “Hakmarrjes per Drejtesi” erdhen ne Shqiperi me viza te marra ne Beograd, me nderhyrjen dhe kujdesin direkt te neo-bllokmenit, ministrit te jashtem Ditmir Bushati. Banda tjeter e Partise “Hakmarrja per Drejtesi”, me kryekumbar Edi Ramen, ka anetaret e vet edhe ne qeveri!!” shkruan Berisha.1Pas