Aktualitet

Përballja me San Marinon, shënon Manaj për Shqipërinë (VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:12 - 31/03/21 |
mapo.al

Shqipëria ka gjetur golin e avantazhit dhe ka zhbllokuar sfidën në San Marino. Pas një ore lojë, kuqezinjtë kanë gjetur rrjetën me Manaj, në një goditje këndi.


Sulmuesi kuqezi ka kërcyer në zemër të zonës së rreptësisë dhe i pashqetësuar ka mposhtur portierin.


1

Etiketa: , , ,

Pas