Sport

Përballja ndaj Shqipërisë/ Varane: Jemi vetëm për tre pikë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:03 - 16/11/19 |
mapo.al

Mbrojtësi i kombëtares franceze, Raphael Varane ka dalë në një konferencë për mediat në ”Air Albania Stadium”.


Futbollisti i Real Madrid është shprehur se ndaj Shqipërisë do të luajnë një lojë dinamike. Ai është shprehur se Franca vjen në Tiranë vetëm për tre pikë në mënyrë që të mbyllë eleminatoret me sukses në krye të grupit.


“Kemi ardhur në Shqipëri me objektivin që të fitojmë. Ne jemi Kampionët e Botës dhe duam tre pikët e plota, për ta mbyllur këtë grup si kryesues”, është shprehur Raphael Varane.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas