Aktualitet

Përdhunimi i shqiptares në Greqi, dëshmitarja: Kishte shenja dhune në fytyrë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:24 - 21/06/21 |
mapo.al

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga përdhunimi që iu bë një ditë më parë, një 50-vjeçareje shqiptare në Athinë.


Një grua, e cila ka parë të gjithë ngjarjen, ka rrëfyer në polici momentet e para kur është ndeshur me gruan nga Shqipëria.


“E gjeta gjysmë të zhveshur, me fytyrë të deformuar nga rrahjet. Ajo ishte strukur, ishte në gjendje të rëndë psikologjike”, mësohet të ketë thënë gruaja.Kujtojmë që 50-vjeçarja shqiptare, ishte duke pastruar në një pallat, kur një i ri nga Bullgaria, e tërhoqi me forcë në apartamentin e tij.Ai për orë të tëra e ka përdhunuar gruan, duke i shkaktuar dhe dëmtime të rënda në trup.Aktualisht gruaja ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Lexo edhe :  Aeroplani bie në det, raportohet për dy viktima

Ndërsa mësohet, se autori i dyshuar është ende në kërkim nga policia. Efektivët janë duke hetuar të gjithë pistat, ndërsa nuk përjashtohet mundësia që në përdhunim të jenë përfshirë më shumë se 1 person.

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas