Aktualitet

Përdhunimi i të miturës në Lezhë-Kush janë të arrestuarit, mes tyre një 17-vjeçar


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:57 - 18/05/21 |
mapo.al

Mësohen identitetet e pesë të arrestuarve për përdhunimin e 15-vjeçares në Lezhë


Për ngjarjen e rëndë, në pranga është vënë Artan Kaçorri, Albert Molla, Ermal Tarazhi, Nike Lleshi dhe një 17-vjeçar me iniciale A.Gj


Dyshohet se, në bashkëpunim me njëri-tjetrin, ata e kanë detyruar të miturën me anë të shantazheve që të kryejë marrëdhënie seksuale me ta.LEXO EDHE:Tronditëse në Lezhë, 5 persona përdhunojnë të miturën1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas