Aktualitet

Përdhunoi 50-vjeçaren shqiptare, bullgari i bie murit me kokë pas dëshmisë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:15 - 25/06/21 |
mapo.al

Policia greke ka vënë në pranga dy ditë më parë 35-vjeçarin bullgar i akuzuar se abuzoi seksualisht me një 50-vjeçare shqiptare në Athinë, e cila punonte si pastruese në një pallat.


Autori ka dalë ditën e sotme përpara Gjykatës ku është njohur me masën e sigurisë, ndërsa më pas është dërguar sërish në qeli.


Sipas asaj që shkruajnë mediat greke, i akuzuari mohoi që ai të ketë rrëmbyer dhe përdhunuar gruan për orë të tëra.Menjëherë pas marrjes në pyetje ku edhe është njohur me akuzat e ngritura nga Prokuroria, ai ka goditur kokën disa herë në mur, raporton Protothema. Oficerët e policisë kanë ndërhyrë menjëherë.
Ndërkohë i pandehuri i dytë i akuzuar për nxitjen e 35-vjeçarit është lënë i lirë.Lexo edhe :  Krimi në Rodos, nëna e mësueses që u vra nga partneri: Ai ishte xheloz
1


Etiketa: , , ,

Pas