Kryesore

“Përdhunoi fëmijën 6 vjeçar, pedofili i afërt i kryebashkiakut socialist”





Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:24 - 30/04/18 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dy ditë më parë në fshatin Shkozë e madhe në njësinë administrative të Thumanës në Fushë-Krujë.


Një fëmijë 6 vjeçar është përdhunuar, por autori pas ndalimit nga policia është liruar serish.


Sipas denoncuesit, përdhunuesi është lënë i lirë nga policia për shkak të lidhjeve familjare që ka me kryebashkiakun e Krujës Artur Bushin.


Denoncimi është bërë publik nga ish-kryeministri Sali Berisha.


Ja çfarë shkruan Berisha në Facebook:

Narkopolicia fsheh krimin e shëmtuar të pedofilit që përdhunon 6 vjeçarin!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“Mirembrema z Berisha. Mbrem me dt 28 prill ne fshatin shkoz e madhe njesia administrative thumane bashkia kruje eshte perdhunuar nje femije i moshes 6 vjec dhe i dyshuari eshte ndaluar nga policia .por perdhunuesi eshte i familjes Toci me origjine nga burreli lidhje gjaku me familjen Gjek bushi ose babain e kry bashkis kruje z artur bushi. Ky z kry i bashkise kruje z artur bushi po ben te pamunduren qe ky lajm te mbyllet e kjo ceshtje te mbyllet si nje veprim e jo si nje perdhunim i te miturit per hakmarrje. Ne publik ose ne biseda private ne lokale bashkia kruje etikohet si bashki moldave. Se nga kryetari z artur si nga presidenti i firmes bami qe nderton e vjedh miliona euro ne tenderin e qytetit. si nga drejtori i ujerave e kanalizimeve kullimeve e emergjences z besnik i katapultuar nga bulqiza ne bashkin kruje jane tutor prostitutash. Edhe bashkia po ngjan si pasarele mode.ju lutemi denoncojeni kete akt te shemtuar e krim makaber kundrejt femijeve e femrave qe shfrytezohen seksualikisht per vendin e punes.”


Etiketa: , , ,

Pas