Bota

Përdoruesit ankohen se nuk shohin postimet, Instagram nuk reagon


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:40 - 14/05/19 |
mapo.al

Rrjeti social Instagram ka probleme në rifresikrimin e postimeve. Aplikacioni filloi të kishte vështirësi në funksionim që prej orës 15:37, sipas monitoruesit të rrjeteve DownDetector.


Problemet kanë prekur përdoruesit Anglinë e Jugut dhe në Bregdetin Lindor të Shteteve të Bashkuara. Përdoruesit u ankuan më së shumti për problemet në faqe duke shpjeguar se nuk arrijnë të shohin postimet e askujt.


Pritet që ky problem të prekë dhe Europën, ndërkohë që kompania e Instagram nuk ka bërë ende asnjë koment.1Etiketa: , , , ,

Pas