Bota

Përdoruesit ankohen se nuk shohin postimet, Instagram nuk reagon


               Publikuar në : 18:40 - 14/05/19 |
mapo.al

Rrjeti social Instagram ka probleme në rifresikrimin e postimeve. Aplikacioni filloi të kishte vështirësi në funksionim që prej orës 15:37, sipas monitoruesit të rrjeteve DownDetector.


Problemet kanë prekur përdoruesit Anglinë e Jugut dhe në Bregdetin Lindor të Shteteve të Bashkuara. Përdoruesit u ankuan më së shumti për problemet në faqe duke shpjeguar se nuk arrijnë të shohin postimet e askujt.

Pritet që ky problem të prekë dhe Europën, ndërkohë që kompania e Instagram nuk ka bërë ende asnjë koment.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas