Aktualitet

Përfliten për një romancë mes tyre, Arilena Ara quan menaxherin e saj baba


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:21 - 02/05/21 |
mapo.al

Këngëtarja Arilena Ara dhe menaxheri i saj Popi Kola, prej shumë vitesh janë përfolur për një romancë të mundshme dashurie.


Mirëpo, postimi i fundit i Arilenës na bën shumë konfuzë.


 

  


View this post on Instagram

 

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa)

Teksa ka uruar Popin për ditëlindje, ajo shkruan se e quan me shumë krenari ‘Baba‘.

Në foto, Arilena shihet duke e puthur në faqe Popin, ndërkohë që ky i fundit shfaqet i buzëqeshur duke parë në pasqyrë.

Tashmë nuk dimë se çfarë emri ti vendosim marrëdhënies së tyre…

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas